Call-центр ☏ ‎(044) 225-4-225

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:10:00-16:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
НД:10:00-15:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД

В Івано-Франківську з’явиться ще один «ПАСПОРТНИЙ СЕРВІС», родзинкою його урочистого відкриття стане презентація пересувної робочої станції на базі мікроавтобуса

Оцініть матеріал!
(8 голосів)

   7 серпня в Івано-Франківську на вулиці Галицькій 139-А урочисто відкриється другий у цьому місті Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс». До цього часу прикарпатці оформлювали собі закордонні паспорти та ID-картки в місцевому ЦНАПі на вулиці Незалежності, 9, у сімнадцятьох підрозділах міграційної служби області та в «Паспортному сервісі» на вулиці  Незалежності, 44.

  Попри таку велику кількість місць, де жителям області надавали цю адміністративну послугу – черги на оформлення виїзних  документів у Івано-Франківську зберігались. Щодня, лише до Центру обслуговування громадян Державного підприємства «Документ» на Незалежності, 44 приходило близько 250 осіб.

  Аби покращити умови обслуговування громадян й врешті-решт прибрати черги у місці керівництво ДП «Документ» й вирішило відкрити ще один сучасний центр, де містяни та гості міста змогли б у комфортних умовах, не витрачаючи більше 15 хвилин свого часу оформити собі закордонні паспорти. Окрім цього в Центрі вони зможуть оформити ID-картку, укласти договір страхування, зробити переклад та апостилювання документів, замовити довідку про несудимість.

 У новому «Паспортному сервісі» працюватиме 10 робочих станцій на прийом документів, фотографування та зняття біометричних даних, 3 – на видачу готових паспортів й 2 робочих місця для отримання страхових полісів та довідок. Загальна площа центру – майже 500 кв. метрів. Його пропускна спроможність – до 400 осіб в день. Важливою й приємною новиною від поліграфкомбінату «Україна» стала ліквідація заборгованості з виготовлення й, відтак, видачі паспортів. Тож, отримати документи, оформлені в «Паспортному сервісі» іванофранківці зможуть уже через 7 (по терміновому) або 20 робочих днів (по звичайному тарифу).

 На урочистосте відкриття центру обслуговування громадян, яке відбудеться об 11:00 запрошені представники місцевих органів влади, Управління Державної міграційної служби в Івано-Франківській області, журналісти центральних і регіональних ЗМІ, представники громадськості.

  Гостям центру та його першим відвідувачам також буде презентовано пересувну робочу станцію на базі мікроавтобуса, яка зможе надавати послуги з оформлення закордонних паспортів не лише в самому Івано-Франківську, а й у багатьох містечках та селах області.

Працюватиме новий «Паспортний сервіс» у будні з 8:00 до 19:00 (без перерви на обід), у суботу – з 9:00 до 13:00.


Додаткова інформація

В Івано-Франківську з’явиться ще один «ПАСПОРТНИЙ СЕРВІС», родзинкою його урочистого відкриття стане презентація пересувної робочої станції на базі мікроавтобуса: 5.0/5 - 8 голосів

© 2018 ДП "Документ"

Політика конфіденційності